header-podklad
FOIT KAMENICTVÍ spol. s r.o. Navštivte náš e-shop košík
Přírodní kámen Žula Mramor Onyx Pískovce Břidlice Technický kámen
Návrhy, zaměření, výroba, montáž,
opravy a repase.
Dlažby, obklady, schody, parapety, sokly, římsy, kašny, stolky, pracovní desky kuchyní, umyvadlové desky, krby, koupelny.
< >
www.foit.cz

Materiály přírodní

V našich skladech je k okamžitému odběru připraveno mnoho set metrů čtverečných velkoplošných desek z tradičních materiálů všeho druhu v površích leštěných, broušených, opalovaných, satinovaných, pemrlovaných i tryskaných, v tloušťkách dvacet a třicet milimetrů. Suroviny dovážíme nejen z celého světa přímo od našich obchodních partnerů, ale nabízíme i materiály tuzemské. Netypické materiály pro Vás ve světě vybereme a operativně dovezeme na základě požadavků.

Použité fotografie ve vzornících jsou pouze informativní. Skutečný výraz kamene může být zkreslen snímací a zobrazovací technikou a také se kámen, jako přírodní materiál může v každé jednotlivé dodávce lišit. Skutečný stav je třeba aktuálně ověřit prohlídkou deskoviny ve skladu.

 

Vzorník přírodních materiálů >>

Ke správnému zobrazení vzorníku jej otevírejte v prohlížeči EXPLORER, stávající verze není podporována prohlížečem GOOGLECHROM .

 

Tuzemské materiály >>

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Dne 18.12. 2018 -    založen instagramový profil.  Doufáme, že se Vám profil bude líbit. Děkujeme za Vaši přízeň.

https://www.instagram.com/foitkamenictvi12/