header-podklad
FOIT KAMENICTVÍ spol. s r.o. Navštivte náš e-shop košík
Přírodní kámen Žula Mramor Onyx Pískovce Břidlice Technický kámen
Návrhy, zaměření, výroba, montáž,
opravy a repase.
Dlažby, obklady, schody, parapety, sokly, římsy, kašny, stolky, pracovní desky kuchyní, umyvadlové desky, krby, koupelny.
< >
www.foit.cz

Reklamační řád

Reklamace je jednostraný právní úkon zákazníka, kterým dává na vědomí dodavateli, že jeho plnění, kvalita materiálu, nebo funkčnost díla nebo jeho části je v rozporu s předmětem objednávky a vyskytují se vady a uplatňuje nárok na opravu, nápravu stavu či výměnu vadné části díla nebo celého výrobku.
Zákazník je povinen se seznámit s reklamačním řádem ještě před objednáním zakázky. Doručením objednávky, popřípadě podpisem smlouvy souhlasí s tímto reklamačním řádem. Tento reklamační řád je nedílnou součástí objednávky, či smlouvy o dílo a je sestaven v souladu se stanovami Zákona o ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb.
Vztahuje se na reklamace vad materiálu, vad funkčnosti výrobku, či díla, nebo na vady již provedených oprav, běží-li ještě záruční doba.
Záruční doba začíná dnem, kdy je zboží vyzvednuto a zaplaceno v areálu firmy, nebo kdy je dílo dokončeno a předáno k užívání, jde-li o realizaci mimo areál firmy.
Záruka se nevztahuje na závady způsobené opotřebením při užívání, nepřiměřeným zacházením a zatížením, použitím nevhodných prostředků pro úklid a údržbu, nebo špatně provedenou montáží, je-li prováděna svépomocí.

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

Dne 18.12. 2018 Jsme si již založily i instagramový profil! Doufáme, že se profil bude líbit, děkujeme za vaši přízeň.

https://www.instagram.com/foitkamenictvi12/