Drobečková navigace

Úvod > O nás > Novinky

Novinky
Štítky:

Novější 1

TECHNICKÝ KÁMEN SILESTONE JAKO NÁHRAŽKA MRAMORU NERO MARQUINA

Jedna z posledních akcí s technickým kamenem použitým na kuchyňské pracovní desky byla sestava z produktu firmy SILESTONE. Použit byl typ St Marquina ze série Eternal.

Více

Publikováno 23. 3. 2023 7:54

KUCHYŇSKÉ DESKY Z TECHNICKÉHO KAMENE

Koncem roku jsme osadili kuchyňské kameny s obkladem z technického kamene Quartzforms Lavic Navajo 4545. Celá kuchyně je provedena v moderním svěžím stylu a zvolený kámen odpovídá materiálu, který je použitý na dalších plochách v interiéru.

Více

Publikováno 4. 1. 2023 14:37

SLEPOVANÉ DŘEZY

Opět jsme pro Vás vyrobili a osadili několik kamenných dřezů. Dřezy jsou slepeny z deskoviny a dna mají vyfrézována na CNC stroji do spádu, popřípadě nařezaná a do spádu slepená. Samozřejmostí je osazení dřezů klasickými funkčními přepady a standardizovanými výpustěmi.

Více

Publikováno 7. 6. 2022 15:14

DLAŽBA A OBKLAD KRBU

Dovolujeme si Vám představit obklad krbu z mramoru Bronze Amani v leštěném provedení. Obklad je z desek síly dvacet milimetrů, nároží jsou na pokos a celek tak vytváří dojem jednoho bloku kamene.

Více

Publikováno 20. 9. 2021 15:23

KUCHYŇSKÁ DESKA A OSTROV Z QUARTZITU MACAUBAS WHITE

Dnes jsme dokončili montáž kuchyňských desek z materiálu Quartzit Macaubas White v leštěném provedení. Je to nový materiál z řady Quartzitů, je to ryze přírodní kámen, tvrdý a odolný, minimálně nasákavý a houževnatý. Desky jsou vyrobeny jako slepené panely z desek o síle dvacet milimetrů.

Více

Publikováno 3. 8. 2021 12:08

PROSVĚTLENÝ STOLEK

Představujeme Vám prosvětlený stolek. Zkuste si představit, že Vás po celodenní námaze při vstupu do bytu nebo domu vítá a pohodu domova navozuje takovýto krásný solitér.

Více

Publikováno 6. 5. 2021 11:28

KRB O KTERÝ SE NESPÁLÍTE

Dokončili jsme montáž obložení krbu, který je tak trochu zvláštní v tom, že se o něj nespálíte. V bytě, kde nemůžete mít z jakéhokoliv důvodu klasický krb, si přesto můžete užívat pohled na uklidňující mihotání plamenů.

Více

Publikováno 6. 5. 2021 11:16

ŠTÍPANÝ OBKLAD Z MRAMORU JURA GELB

Vytvořili jsme pro Vás další spojení člověka s ryzí přírodou. Obložili jsme stěnu v obývací hale štípaným mramorem z Německa z oblasti Norimberka. Tím mramorem je Jura Gelb. Je o to krásnější, že obsahuje mnoho fosílií živočichů a rostlin a připomíná nám, jak to tehdy na Zemi začalo. 

Více

Publikováno 12. 4. 2021 15:37

MRAMOROVÝ PODSTAVEC

Právě jsme ukončili výrobu podstavce ve tvaru komolého kužele. Použit byl španělský mramor Nero Marquina. Vše začalo hrubým ořezáním bloku do podoby mnohostěnu přibližně válcového tvaru. Ten jsme upnuli do ořezávacího stroje a začalo finální opracování podstavce.Následovalo hrubé ořezání do kulata.

Více

Publikováno 12. 3. 2021 11:08

SLEPOVANÁ MRAMOROVÁ UMYVADLA

Vyrábíme pro Vás další sérii slepovaných mramorových umyvadel. Dna jsou frézována do spádu na CNC stroji, takže se v žádném místě nebude držet voda, to znamená žádné plísně a zápachy. Ve dnech budou zapuštěny standardizované výpustě. 

Více

Publikováno 11. 1. 2021 9:45

Novější 1