Drobečková navigace

Úvod > O nás > Novinky

Novinky
Novější 1

DLAŽBA A OBKLAD KRBU

Dovolujeme si Vám představit obklad krbu z mramoru Bronze Amani v leštěném provedení. Obklad je z desek síly dvacet milimetrů, nároží jsou na pokos a celek tak vytváří dojem jednoho bloku kamene.

Více

Publikováno 20. 9. 2021 15:23

KUCHYŇSKÁ DESKA A OSTROV Z QUARTZITU MACAUBAS WHITE

Dnes jsme dokončili montáž kuchyňských desek z materiálu Quartzit Macaubas White v leštěném provedení. Je to nový materiál z řady Quartzitů, je to ryze přírodní kámen, tvrdý a odolný, minimálně nasákavý a houževnatý. Desky jsou vyrobeny jako slepené panely z desek o síle dvacet milimetrů.

Více

Publikováno 3. 8. 2021 12:08

PROSVĚTLENÝ STOLEK

Představujeme Vám prosvětlený stolek. Zkuste si představit, že Vás po celodenní námaze při vstupu do bytu nebo domu vítá a pohodu domova navozuje takovýto krásný solitér.

Více

Publikováno 6. 5. 2021 11:28

KRB O KTERÝ SE NESPÁLÍTE

Dokončili jsme montáž obložení krbu, který je tak trochu zvláštní v tom, že se o něj nespálíte. V bytě, kde nemůžete mít z jakéhokoliv důvodu klasický krb, si přesto můžete užívat pohled na uklidňující mihotání plamenů.

Více

Publikováno 6. 5. 2021 11:16

ŠTÍPANÝ OBKLAD Z MRAMORU JURA GELB

Vytvořili jsme pro Vás další spojení člověka s ryzí přírodou. Obložili jsme stěnu v obývací hale štípaným mramorem z Německa z oblasti Norimberka. Tím mramorem je Jura Gelb. Je o to krásnější, že obsahuje mnoho fosílií živočichů a rostlin a připomíná nám, jak to tehdy na Zemi začalo. 

Více

Publikováno 12. 4. 2021 15:37

MRAMOROVÝ PODSTAVEC

Právě jsme ukončili výrobu podstavce ve tvaru komolého kužele. Použit byl španělský mramor Nero Marquina. Vše začalo hrubým ořezáním bloku do podoby mnohostěnu přibližně válcového tvaru. Ten jsme upnuli do ořezávacího stroje a začalo finální opracování podstavce.Následovalo hrubé ořezání do kulata.

Více

Publikováno 12. 3. 2021 11:08

SLEPOVANÁ MRAMOROVÁ UMYVADLA

Vyrábíme pro Vás další sérii slepovaných mramorových umyvadel. Dna jsou frézována do spádu na CNC stroji, takže se v žádném místě nebude držet voda, to znamená žádné plísně a zápachy. Ve dnech budou zapuštěny standardizované výpustě. 

Více

Publikováno 11. 1. 2021 9:45

NEOBVYKLÝ DÁREK

Našim zákazníkům plníme i poněkud neobvyklá přání. Chcete okouzlit manželku, dceru, maminku nebo přítelkyni dárkem, který bude originální a přitom jasně vyjadřující Vaše poselství? Navrhněte takový dárek z kamene. Konzultujte s námi možnosti materiálu a technologie výroby a pustíme se do toho.

Více

Publikováno 11. 1. 2021 8:57

Schodiště z masívních stupňů ze Slatinské žuly

Chceme Vám ukázat další realizaci schodiště z masívních stupňů ze Slatinské žuly. Takové schodiště bude sloužit mnoho desetiletí a bude statečně odolávat klimatickým podmínkám mnohem lépe, než beton obložený keramickými deskami.

Více

Publikováno 10. 12. 2020 15:20

Masívní dřez ze žuly Nero Assoluto

Vyrábíme pro Vás další masívní umyvadlo ze žuly Nero Assoluto.

Více

Publikováno 10. 12. 2020 15:10

Novější 1